Menu
Město Podbořany
Podbořany

Videokanál města

Zobrazeno 1-30 ze 165
promo

Promo PODBOŘANY 2020

Datum: 18. 12. 2020

Zveřejněno 18.12.2020

masopust

Masopust v Podbořanech

Datum: 30. 1. 2023

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o masopustu v Podbořanech.

křest

Křest knihy v Podbořanech 660let od písemné zmínky

Datum: 16. 12. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o křtu knihy v Podbořanech 660 let od první písemné zmínky.

kamion

Vánoční kamion v Podbořanech

Datum: 7. 12. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o vánočním kamionu v Podbořanech.

advent

Adventní oslavy v městě Podbořany

Datum: 30. 11. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o adventní oslavě v Podbořanech.

martin

Svatý Martin přijel do Podbořany

Datum: 14. 11. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o příjezdu sv. Martina do Podbořan.

Ustavující zasedání Zastupitelstva Města Podbořany 1

Ustavující zasedání Zastupitelstva Města Podbořany

Datum: 18. 10. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je z ustavujícího zasedání Zastupitelstva Města Podbořany.

#

Bojové sporty ve sportovní hale v Podbořanech

Datum: 4. 10. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o bojových sportech ve sportovní hale v Podbořanech.

hasiči

150 let od založení hasičů v Podbořanech

Datum: 19. 9. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o 150 let od založení hasičů v Podbořanech.

rekonstrukce gymnazia

Ukončení rekonstrukce gymnázia v Podbořanech

Datum: 16. 9. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o ukončení rekonstrukce gymnázia v Podbořanech.

pesky s detmi

Pěšky s dětmi městem Podbořany

Datum: 14. 9. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o akci Pěšky s dětmi městem Podbořany.

bozi muka

Opravená BOŽÍ MUKA

Datum: 14. 9. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o opravě BOŽÍCH MUK.

procházka

Historická procházka Podbořany

Datum: 13. 9. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o historické procházce Podbořany.

sběrný dvůr

Sběrný dvůr v Podbořanech

Datum: 13. 9. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o novém sběrném dvoru v Podbořanech.

Nový zábavní park pro děti v Podbořanech 1

Nový zábavní park pro děti v Podbořanech

Datum: 5. 9. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o novém zábavním parku pro děti v Podbořanech.

charkg

Charitativní koncert gymnázia v Podbořanech

Datum: 26. 7. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o charitativním koncertu gymnázia v Podbořanech.

mdd

Dětský den v Podbořanech

Datum: 16. 6. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o dětském dni v Podbořanech.

sazeni stromu

Sázení stromů života

Datum: 5. 5. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o sázení stromů života v Podbořanech.

carodejnice

Svátek čarodějnic v Podbořanech

Datum: 5. 5. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o svátku čarodějnic v Podbořanech.

akademie

Malířská akademie v Podbořanech

Datum: 13. 4. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o 2. ročníku malířské akademie v Podbořanech.

pumptracková dráha

Otevření Pumptrackové dráhy v Podbořanech

Datum: 28. 3. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o otevření Pumptrackové dráhy v Podbořanech.

pro ukrajinu

Koncert Pro Ukrajinu

Datum: 28. 3. 2022

Mimořádná videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec, kterou vytvořili bez nároku na odměnu ( děkujeme ), byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o koncertu Pro Ukrajinu v Podbořanech.

masopust

Masopust v Podbořanech

Datum: 1. 3. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o MASOPUSTU v Podbořanech.

koncert

Vánoční koncert ZUŠ Podbořany 2021

Datum: 16. 12. 2021

Přátelé, přinášíme Vám na Adventní víkend další záznam, tentokrát koncert Základní umělecké školy v Podbořanech pod vedením Bc. Martina Říhovského dipl.um.

koncert

Adventní zpívání podbořanských dětí 2021

Datum: 11. 12. 2021

Přátelé, dovolte mi, abych Vám zprostředkoval menší OnLine Adventní koncert dětí podbořanských školek a škol.

reportaz

Město Podbořany - rekapitulace roku 2021

Datum: 6. 12. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o rekapitulaci roku 2021 ve městě Podbořany.

sbirka

Potravinová sbírka v Podbořanech

Datum: 25. 11. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o Potravinové sbírce v Podbořanech.

Zlepšování okolí

Zlepšování okolí města Podbořany

Datum: 3. 11. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o Zlepšování okolí města Podbořany.

Archeologové

Archeologové v Podbořanech

Datum: 2. 11. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž nazvaná Archeologové v Podbořanech.

dssp

Den sociálních služeb v Podbořanech

Datum: 19. 10. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o Dni sociálních služeb v Podbořanech.

orba

48. ročník tradičního Mistrovství České republiky v orbě

Datum: 6. 10. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o Mistrovství České republiky v orbě v Podbořanech.

Zobrazeno 1-30 ze 165