Podbořany
Podbořany

Vážení návštěvníci webových stránek, omlouváme se vám, ale právě probíhá úprava nových webových stránek. Veškeré informace jsou na webu uvedeny, pouze jejich umístění se může ještě změnit. Děkujeme za pochopení.

Videokanál města

Zobrazeno 1-30 ze 150
promo

Promo PODBOŘANY 2020

Datum: 18. 12. 2020

Zveřejněno 18.12.2020

mdd

Dětský den v Podbořanech

Datum: 16. 6. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o dětském dni v Podbořanech.

sazeni stromu

Sázení stromů života

Datum: 5. 5. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o sázení stromů života v Podbořanech.

carodejnice

Svátek čarodějnic v Podbořanech

Datum: 5. 5. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o svátku čarodějnic v Podbořanech.

akademie

Malířská akademie v Podbořanech

Datum: 13. 4. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o 2. ročníku malířské akademie v Podbořanech.

pumptracková dráha

Otevření Pumptrackové dráhy v Podbořanech

Datum: 28. 3. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o otevření Pumptrackové dráhy v Podbořanech.

pro ukrajinu

Koncert Pro Ukrajinu

Datum: 28. 3. 2022

Mimořádná videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec, kterou vytvořili bez nároku na odměnu ( děkujeme ), byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o koncertu Pro Ukrajinu v Podbořanech.

masopust

Masopust v Podbořanech

Datum: 1. 3. 2022

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o MASOPUSTU v Podbořanech.

koncert

Vánoční koncert ZUŠ Podbořany 2021

Datum: 16. 12. 2021

Přátelé, přinášíme Vám na Adventní víkend další záznam, tentokrát koncert Základní umělecké školy v Podbořanech pod vedením Bc. Martina Říhovského dipl.um.

koncert

Adventní zpívání podbořanských dětí 2021

Datum: 11. 12. 2021

Přátelé, dovolte mi, abych Vám zprostředkoval menší OnLine Adventní koncert dětí podbořanských školek a škol.

reportaz

Město Podbořany - rekapitulace roku 2021

Datum: 6. 12. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o rekapitulaci roku 2021 ve městě Podbořany.

sbirka

Potravinová sbírka v Podbořanech

Datum: 25. 11. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o Potravinové sbírce v Podbořanech.

Zlepšování okolí

Zlepšování okolí města Podbořany

Datum: 3. 11. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o Zlepšování okolí města Podbořany.

Archeologové

Archeologové v Podbořanech

Datum: 2. 11. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž nazvaná Archeologové v Podbořanech.

dssp

Den sociálních služeb v Podbořanech

Datum: 19. 10. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o Dni sociálních služeb v Podbořanech.

orba

48. ročník tradičního Mistrovství České republiky v orbě

Datum: 6. 10. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o Mistrovství České republiky v orbě v Podbořanech.

sportovní hala

Nová sportovní hala v Podbořanech

Datum: 20. 9. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o otevření sportovní haly v Podbořanech.

okplus

Bitva na vrchu Rubín

Datum: 24. 8. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o bitvě na vrchu Rubín.

OK Plus

Plážový volejbal v Podbořanech

Datum: 26. 7. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o turnaji v plážovém volejbale v Podbořanech.

OK_Plus

Závody na vrchu Rubín

Datum: 12. 7. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o závodech na vrchu Rubín.

OK_Plus

Mateřské školky v Podbořanech

Datum: 1. 7. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o mateřských školkách v Podbořanech.

okplus

Sportovní hala v Podbořanech

Datum: 15. 6. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o sportovní hale v Podbořanech.

okplus

Nová hřiště v Podbořanech

Datum: 15. 6. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o nových hřištích v Podbořanech.

okplus

Investice Podbořany 2021

Datum: 29. 4. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o investicích v Podbořanech na rok 2021.

okplus

Videoreportáž: Vakcinační centrum Podbořany

Datum: 2. 4. 2021

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o vakcinačním centru v Podbořanech.

okplus

Videoreportáž: Podbořany rekapitulace roku 2020

Datum: 22. 12. 2020

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o rekapitulaci roku 2020 v Podbořanech.

okpluszatec

Videoreportáž: Ledová plocha v Podbořanech

Datum: 21. 12. 2020

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o Ledové ploše v Podbořanech.

#

Videoreportáž: Soutěž hasičů v chytání ryb "Hasíme šupinou" v Podbořanech

Datum: 30. 9. 2020

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je ze soutěže hasičů v chytání ryb "Hasíme šupinou" v Podbořanech.

Videoreportáž: REVOLUTION TRAIN zastavil v Podbořanech 1

Videoreportáž: REVOLUTION TRAIN zastavil v Podbořanech

Datum: 25. 9. 2020

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o REVOLUTION TRAIN - Protidrogovém vlaku, který v rámci podzimního turné zastavil i v Podbořanech.

Videoreportáž: Soutěže seniorů s chmelovou tématikou v Podbořanech 1

Videoreportáž: Soutěže seniorů s chmelovou tématikou v Podbořanech

Datum: 10. 9. 2020

Aktuální videoreportáž z produkce TV OKplus Žatec byla právě zveřejněna na YouTube kanálu města Podbořany. Reportáž je o soutěžích seniorů s chmelovou tématikou v Podbořanech.

Zobrazeno 1-30 ze 150