Podbořany
Podbořany

Vážení návštěvníci webových stránek, omlouváme se vám, ale právě probíhá úprava nových webových stránek. Veškeré informace jsou na webu uvedeny, pouze jejich umístění se může ještě změnit. Děkujeme za pochopení.

RezervacePRAV

Majekoprávní odbor

Jedna rezervace je vždy na jeden úkon, pokud potřebujete vyřídit více stejných úkonů, tak si čas adekvátně prodlužte. V případě vyčerpání času, z důvodu nerezervování, bude vyřizován občan, který si čas rezervoval. Využíjte tuto možnost a rezervujte si svou schůzku přes tento portál.

V tomto kroku zvolte službu, na kterou chcete učinit rezervaci. V následujících krocích zvolíte termín rezervace a zadáte kontaktní údaje. O stavu rezervace budete informováni e-mailem.

Vaší rezervaci můžete vyhledat přes vyhledávací formulář. Zadejte PIN (obdržíte jej e-mailem) a klikněte na tlačítko vyhledat. V zobrazeném detailu můžete rezervaci také zrušit.

  • Majetkoprávní - Ing. GondaProdej a pronájem nemovitostíMírová 615, Podbořany 44101, 1. Patro, Dveře č. 202
  • Majetkoprávní - p. Bokrovápřestupky, výpis z katastru nemovitostí, zemědělský podnikatel – založení osvědčení, pozastavení, zrušeníMírová 615, Podbořany 44101, 1. Patro, Dveře č. 204
  • Majetkoprávní - p. TremlováObecní živnostenský úřadMírová 615, Podbořany 44101, 1. Patro, Dveře č. 205