Navigace

Obsah

MěÚ Podbořany rozšiřuje svoji činnost

Typ: MěÚ
gutzerOtevřeno pro veřejnost bude pouze v PO a ST od 7:00 do 16:30 h. a to jen pro potřeby občanských průkazů, cestovních pasů, technických průkazů, řidičských průkazů a profesních osvědčení.
Přepisy technických průkazů budou jen bezkontaktně.

Na recepci můžete podat žádosti, případně můžete využít místní telefon k domluvení schůzky s úředníkem nebo rezervační systém úřadu na internetové stránce: mestsky-urad/rezervacni-system-uradu/

Odbor dopravy bude mít vchod zezadu budovy MěÚ.

mapka

Úřad bude vykonávat veškerou potřebnou agendu – bezkontaktním způsobem. V případě potřeby můžete kontaktovat zaměstnance úřadu telefonicky nebo emailem. Veškeré kontakty naleznete na: mestsky-urad/odbory-uradu/vedeni-mesta-2/ .
Všechny formuláře jsou ke stažení na webu města Podbořany mestsky-urad/formulare-ke-stazeni/, naskenované dokumenty zasílejte na email: epodatelna@podborany.net  nebo je zasílejte na adresu datové schránky fh4btis . Vždy uvádějte telefonní číslo a email, na něž vám bude sděleno, že doklady byly vyhotoveny a můžete si je vyzvednout.
V případě osobního podání písemnou formou je v prostoru vchodu do úřadu MěÚ umístěna dřevěná skřínka kam můžete svá podání vhazovat.
Upřednostněte bezhotovostní platbu na účet 19-625481/0100. Ke všem platbám uvádějte ve zprávě pro příjemce čeho se platba týká a za koho je placená. Děkuji.

Mgr. Martin Gutzer
tajemník MěÚ Podbořany


Vytvořeno: 26. 4. 2020
Poslední aktualizace: 26. 4. 2020 18:58