Navigace

Obsah

Závazná přihláška k členství v okrskových volebních komisích

Typ: MěÚ
Závazná přihláka k členství v okrskových volebních komisích 1Zájemci o činnost v okrskových volebních komisích (dále jen „OVK“) v Podbořanech se mohou přihlásit na základě vyplněné PŘIHLÁŠKY K ČLENSTVÍ V OVK, a to v termínu do 5. 9. 2021. Telefonické informace k činnosti v OVK na čísle 415237506.

Formulář PŘIHLÁŠKY s požadovanými údaji (jméno, příjmení, datum narození, adresa trvalého pobytu vč. PSČ, kontaktní telefon, e-mailová adresa, datová schránka (pouze v případě zřízení, není podmínkou mít zřízenou DS), doručovací adresa) je možné stáhnout v elektronické podobě na internetových stránkách města www.podborany.net (formuláře ke stažení– odbor organizační a vnitřních věcí)  nebo si jej vyzvednout v přízemí budovy městského úřadu v kanceláři č. 102.

 

PŘIHLÁŠKU je možné po vyplnění zaslat na e-mail: zernerova@podborany.net  nebo odevzdat přímo v kanceláři č. 102, případně v podatelně městského úřadu.

 

1. zasedání OVK v Podbořanech se uskuteční ve středu 15. 9. 2021 v 15.00 hodin ve Školní jídelně v Podbořanech, Bedřicha Smetany 743. V případě zařazení do OVK bude zájemce v rozmezí od 7. do 14. 9. 2021 kontaktován (písemně nebo telefonicky) ohledně upřesnění informací k zasedání OVK. Nezařazení zájemci budou dále vedeni jako náhradníci. Povinností člena OVK je zúčastnit se 1. zasedání OVK.

 

INFORMACE K VOLBÁM naleznete na webových stránkách :

www.podborany.net – záložka Městský úřad/Úřední deska/Volby

(https://portal.podborany.net:444/portal/deska.html)

www.mvcr.cz – záložka Informační servis/Volby


Vytvořeno: 9. 7. 2021
Poslední aktualizace: 5. 8. 2021 13:36
Autor: Ing. Monika Zernerová